Zobrazeno 41 až 50 z celkem 53 článků.
188_20210820_113043.jpg

I přes slibný začátek Lvi nezvládli první přípravný zápas s Hodonínem.

Lvi ve čtvrtek sehráli první přípravný zápas před novou sezónou. Na domácím ledě vyzvali blízký Hodonín. Začátek zápasu se Břeclavi povedl a zdálo se, že Baník nezvládne odpovědět. Zranění brankáře Michálka však hosty nakoplo, utkání zvládli otočit a dotáhnout k jednoznačnému výsledku.

177_20210724_224300.jpg

A-tým šlápl do bruslí jíž v červenci. Filip Hrbatý má k dispozici široký kádr, tréninky vede ve vysokém tempu.

Podobně jako ostatní břeclavské kategorie, také muži na led svého stánku, kterým je veliká Fosfa aréna, zavítali již 13. července. Tým pod vedením hlavního trenéra Filipa Hrbatého se po dlouhé pauze sešel ve vysokém počtu. Konkurenci odpovídají také tréninky, které jsou doplněny o pravidelnou suchou přípravu a na ledě se se silami nešetří, zato s časem ano...