51_20230903_162436.jpg
167_20210630_202351.jpg

Jaký byl Lví měsíc ČERVEN? První zápasy, reprezentace, ale také ukončení letní přípravy

Druhý díl nového formátu, ve kterém se ohlédneme za šestým měsícem roku 2021. Jaký tedy byl lví měsíc červen?

Červen je posledním měsícem letní přípravy a pro Lvíky také posledním měsíce školy. Můžeme říct, že letní dřinu máme úspěšně za sebou a nyní nás všechny čeká volno před návratem na led. Červen proběhl ve stejném tréninkovém režimu jako květen, o kterém jsme vás informovali v minulém článku


Nějaké „novinky“ tu však přeci byly. Naši Lvi kategorie U16 a U18 se podívali na výběrový kemp in-linové reprezentace, při kterém se vybírala sestava na mistrovství Evropy, letos konaném ve Švýcarsku. Náš klub reprezentovali v kategorii do 16-ti let, Matyáš Bohatý a Lukáš Suchyňa. Ve věkové kategorii U18 pak Adam Abazaj, Libor Sokola a Marek Zapletal.


Pokud se přesuneme na led i tady můžeme mluvit o spojitosti reprezentace a břeclavského klubu. Brankář ročníku 2007, který hají branku naší deváté třídy, Jakub Hájek, dostal pozvánku na přípravný kemp brankářů slovenské reprezentace.


Klukům držíme palce a doufáme že jsou a budou motivací pro své, zejména pak mladší, spoluhráče a kamarády.

Když zůstaneme na ledové ploše, „novinka“ kterou naši hráči doplnili přípravné období, jsou zápasy na ledě. Nejdříve se hráči 8. a 9. třídy utkali na brněnských halách s týmem Komety Brno, následně pak také se Sovami z Techniky Brno. Dlouho na sebe nenechali čekat ani třeťáci, kteří ve Zlíně sehráli formou turnaje hned tři zápasy v jeden den. Více detailů k utkáním si řekneme v samostatném článku, v nejbližších dnech.


I pokud se přesuneme mimo mantinely, slavili jsme úspěchy. Radost udělalo vítězství v prestižní video soutěži Ledová Klapka 2021, kdy jsme se spolu s Mladou Boleslaví a Spartou Praha zařadili mezi tři výherce. Pěkné gesto ukázalo vedení klubu, kdy získaný poukaz na 5 000 Kč pro nákup video vybavení přenechalo iniciátorovi a také realizátorovi vítězného videa, který se nyní stará o klubové P.R., Michalu Martinčíkovi.Muži představili tři avizované posily. Defenzivní část týmu posílí navrátilec v bráně Michálek, obranu pak doplní mladý odchovanec Chlubna a třetí k současné slovenské dvojici Just.

Koncem měsíce sehrálo Áčko přátelský zápas. Odložili však brusle a rukavice a v rámci letní přípravy otestovali své fotbalové dovednosti, kdy se na Lanžhotském hřišti utkali s místním béčkem.


Manažer týmu žen Milan Zoubek představil realizační tým, který zůstává beze změny. Odtajněna byla také soupiska, která je plná zajímavých jmen. Dále pak přiblížil cíle a plány do nové sezóny.


Tréninky na našem zimáku i mimo něj, led i již klasický in-line. První zápasy i pozvánky do reprezentace. Z druhé strany také úspěchy mimo led. I takto pěkně by se dal popsat šestý měsíc Lvího kalendáře...A jak vypadal měsíc červen na našem webu?V posledním dubnovém článku jsme vás informovali o soutěži Ledová klapka 2021, kde jsme vám také připomněli obě naše přihlášená videa.

29.5. - Lvi opět na bruslích

V prvním článku nového měsíce, jsem Vás informovali o postupu do Top 5 v soutěži Ledová Klapka a o možnosti fanouškovského hlasování.

3.6. - TOP 5 Ledová Klapka

7.6. si přišli na své fanoušci ženského týmu, manažer Lvic Milan Zoubek odtajnil realizační tým, soupisku i plány do sezóny.

7.6. - Milan Zoubek o týmu žen

O čtyři dny později jsme vám v obsáhlém rozhovoru představili odchovance, který se stává známý na trhu evropských soutěží, Ondřeje Nedvěda.

11.6. - Rozhovor s Ondřejem Nedvědem

V polovině měsíce jsem vás mohli informovat o radostné zprávě. Vítězství Ledové klapky 2021.

14.6. - Vítězství Ledové Klapky 2021

V dalším článku muži představili tři avizované posily týmu. Michálka, Chlubnu a Justa.

18.6. - Posily týmu mužů

Závěr měsíce byl velice specifický a narušil plány také našeho webu, avšak v příštím měsíci se podíváme za přípravnými zápasy našich hokejistů i reprezentantů v in-linu. Skládají se také přípravné zápasy seniorských týmů a mnohé další...

Chtěli bychom popřát mnoho síly a pevnou vůli všem. Koncem měsíce června se stala tragická událost, kterou tu již nebudeme zmiňovat. Jediné, co nás na této nepříjemné situaci může těšit, je solidarita a ochota, kterou náš národ a kraj má. Také Lvi se samozřejmě podílejí na pomoci ať už finančně nebo především tolik potřebnou přímou fyzickou i psychickou pomocí...
Spolu zvládneme i těžká období... #Spolu_máme_Lví_sílu!