Ženský tým Lvic se připravuje na čtvrtou sezónu v novodobé éře. Vedoucí a manažer týmu Milan Zoubek dnes přiblížil přípravné období žen, odtajnil složení realizačního týmu a soupisku pro novou sezónu, kterou Lvice znovu zahájí v první lize.


Příprava na příští sezonu již začala klasicky suchou přípravou a to v průběhu května a června. Pokud vše vyjde podle plánů bude novinkou v přípravě i pětidenní soustředění s ledovou plochou, které by měly hokejistky maximálně využít. Přece jenom spousta hráček na ledě nebyla od loňského podzimu.

Také se snažíme připravit před začátkem sezony dvoudenní přípravný turnaj. Mělo by se jednat o vzájemná střetnutí Lvic, hokejistek Liberce a Roudnice nad Labem. Termínově poslední srpnovou sobotu a neděli. Nebude se hrát na klasickou hrací dobu, přece jenom by asi děvčata dva zápasy za den nezvládla, ale na 2 x 20 minut. To ještě také určitě upřesníme.“ Přibližuje Zoubek období před mistrovskými zápasy.


Co se týká realizačního týmu, ten je složený stabilně. Hlavním trenérem zůstává i nadále David Bartal, pozici vedoucího týmu budu zastávat stále já, velmi výpomocná je i Nela Bartalová, zejména v komunikaci s ČSLH ohledně registrací a podobných věcí. Jinak celý tým zajišťuje věci potřebné, k úspěšné sezoně, od pomoci při dopravě na zápasy, či shánění drobných sponzorských darů.“ Dodává vedoucí týmuRealizační tým žen pro sezónu 2021/22


Hlavní trenér: David BARTAL

Manažer a vedoucí: Milan ZOUBEK

Asistent trenéra: Nela BARTALOVÁLvice se zatím všechny roky držely na vrcholu tabulky, není tedy důvod k výraznějším změnám. Realizační tým tak zůstává beze změny, podobně na tom je také soupiska Lvic, kde proběhnou pouze mírné změny.


Kádr nám zůstává také dost podobný. Dle posledních informací by tým měla opustit pouze M. Raclavská, která se rozhodla s aktivním hokejem rozloučit. Pokud vše klapne tak v týmu se objeví nově K. Höklová, která hraje s klukama v brněnském Warrioru, Hlásí se i další děvčata i z Břeclavi, která zatím s námi zkouší letní přípravu a máme rozjednány i případné možnosti posílení z Vídeňského Sabres. Ale to je zatím vše v jednání.“ Pokračuje Milan Zoubek na téma složení týmuPředpokládaná soupiska pro sezónu 2021/22


Brankáři:

# Bláhová Nela

# Kocmanová Dominika

Obránci:

# Bartalová Nela

# Duroňová Sabina

# Zálešáková Angelika

# Vališová Tereza

# Zoubková Hana

#Dobrovolná Dominika

# Čajanová Sára

# Kotounová Anna

# Mikuličová Bára

Útočníci:

# Prokopová Karolína

# Hrdinová Karolína

# Koníčková Kristýna

# Buociková Katarína

# Bulíková Barbora

# Sadílková Sára

# Koyšová Barbora

# Samohýlová Lucie

# Beňovská Karolína

# Höklová Kristýna

# Kunertová Kamila

# Pilarčíková Laura


Co se týká cílů, tak nyní uvidíme jaké bude obsazení soutěže. V zákulisí se proslýchá o konci několika týmů a zároveň o vzniku nových subjektů. Každopádně v každém případě Lvice budou bojovat vždy do konce hrací doby a věřím, že v konečné tabulce i o příčky nejvyšší. Bylo by krásné pokusit se v baráži o postup do extraligy. Zakončuje s úsměvem ústřední postava zákulisního fungování týmu břeclavských žen.

Ty můžete sledovat na našem webu www.hclvibreclav.cz, facebookovém profilu Facebook Břeclavský hokej a i nadále také na speciálním účtu na instagramu Instagram Lvice Břeclav