HC Lvi Břeclav
215_20211018_101914.jpg

Lvice na body nedosáhly.

Lvice na body nedosáhly. Zápas dvou týmů s nejlepším útokem zvládlo lépe Val. Meziříčí. T. Sovjáková a E. Baslová ovládly zápas a dohromady zaznamenaly 9 kanadských bodů.

209_20211001_150735.jpg

První mistrovské zápasy, dobré skutky, rozhovor s předsedou a akce Pojď hrát hokej. To vše se uskutečnilo v měsíci září

Další měsíc za námi, ale především nová sezóna před námi. Začaly první mistrovské zápasy napříč kategoriemi. Blíže si shrneme mládežnické kategorie, kromě 1., 2., a 3. třídy, které neměly žádné zápasy, taktéž muže a ženy. Podíváme se na inspirující čin ze psího útulku, kterým vytvářejí naši Lvi úžasný vzor pro mladé hráče. V Břeclavi se opět uskutečnila akce na podporuju mladých hráčů "Pojď hrát hokej". Náš článek ukončíme exkluzivním rozhovorem našeho předsedy. Takže na nic nečekejme a pojďme nato!

Výsledky & aktuální program

HC Lvi Břeclav