Archív článků

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1 až 10 z celkem 34 článků.

Olympiáda? Všechno byl pro mě neskutečný zážitek, navíc podtržený zlatou medailí!

Již další reprezentační hokejovou sezonu si letos připsala Tereza Vališová. Tentokrát coby jako jedna z nejmladších nakoukla na podzim v přípravě mezi juniorky a svým výkonem si řekla o nominaci na Evropský olympijský festival mládeže, který se v uplynulých dnech konal ve Finském Vuokatti. České juniorské reprezentantky vyhrály tento hokejový turnaj, když v nervydrásajícím finále porazily Švédsko 2:1 po samostatných nájezdech.

Jaký byl Lví měsíc BŘEZEN? Postup, reprezentace, ale především blížící se konec sezóny 2021/2022.

Konec sezóny se blíží. Pojďme se společně podívat, jaký byl měsíc pro naše Lvíčky, Lvi a Lvice. Shrneme si jak nejmladší kategorie, tak i ty žákovské. Dorost tenhle měsíc vybojoval v baráži postup do vyšší ligy. Junioři ukončili sezónu v nadstavbě na druhém místě. Ženy se v lize umístily na medailových příčkách na druhém místě. Nesmí chybět i úspěchy našich hráčů v reprezentaci, kde hráčka Tereza Vališová skvěle reprezentovala na olympijském festivalu ve Finsku, odkud si odváží zlatou medaili.

Lvice i v sezoně 2021/2022 opět na bedně.

Břeclavské hokejistky mají za sebou další sezonu v 1. lize. Opět se povedlo zůstat na medailových pozicích. Konkurence ovšem nespí a soutěž začíná být čím dál více vyrovnanější.

Lvice zakončily sezónu vítězně

V dohrávce 11. kola přivítaly u Dyje břeclavské hráčky Opavu. Po jednom z nejlepších výkonů v sezoně slaví na závěr soutěže výhru 5:0