Program zápasů

19. 2. 2024 - 25. 2. 2024
8. týden

pondělí 19. 2. 2024

5. třídyHC KOMETA BRNO
4:12
po 19. 2. 2024 16:40 @ Břeclav, FOSFA ARÉNA, Liga mladších žáků „B“ sk. 21 - Jihomoravská 2023/24, 22. kolo

středa 21. 2. 2024

HC KOMETA BRNO7. třídy
19:0
včera v 17:00 @ Brno, Winning Group Arena, Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 23 - 24 r. 2023/24, 3. kolo
HC KOMETA BRNO8. třídy
19:0
včera v 17:00 @ Brno, Winning Group Arena, Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 23 - 24 r. 2023/24, 3. kolo
HOKEJ Uherský OstrohMuži
3:6
včera v 18:00 @ Uherský Ostroh, Zimní stadion, Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína - čtvrtfinále 2023/24, 1. kolo

pátek 23. 2. 2024

DorostSK H.Slavia Třebíč
– : –
zítra v 15:00 @ Břeclav, FOSFA ARÉNA, Liga dorostu 2023/24, 32. kolo
MužiHOKEJ Uherský Ostroh
– : –
zítra v 18:00 @ Břeclav, FOSFA ARÉNA, Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína - čtvrtfinále 2023/24, 2. kolo

sobota 24. 2. 2024

5. třídySKMB Boskovice z.s.
– : –
so 24. 2. 2024 10:00 @ Břeclav, FOSFA ARÉNA, Liga mladších žáků „B“ sk. 21 - Jihomoravská 2023/24, 24. kolo
Rytíři z Telče6. třídy
– : –
so 24. 2. 2024 10:00 @ Telč, Zimní stadion, Liga mladších žáků "A" Nadstavba sk. "C" 2023/24, 15. kolo
HC Tygři Moutnice7. třídy
– : –
so 24. 2. 2024 11:00 @ Moutnice, Sportovní Centrum Moutnice, Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 23 - 24 r. 2023/24, 7. kolo
HC Tygři Moutnice8. třídy
– : –
so 24. 2. 2024 11:00 @ Moutnice, Sportovní Centrum Moutnice, Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 23 - 24 r. 2023/24, 7. kolo
5. třídyHC Tygři Moutnice
– : –
so 24. 2. 2024 12:15 @ Břeclav, FOSFA ARÉNA, Liga mladších žáků „B“ sk. 21 - Jihomoravská 2023/24, 24. kolo
9. třídyHC Humpolec, z.s.
– : –
so 24. 2. 2024 14:45 @ Břeclav, FOSFA ARÉNA, Liga 9. tříd sk. 7 2023/24, 25. kolo
HC ChrudimDorost
– : –
so 24. 2. 2024 17:15 @ Chrudim, Zimní stadion, Liga dorostu 2023/24, 33. kolo

neděle 25. 2. 2024

HC Zastávka u Brna5. třídy
– : –
ne 25. 2. 2024 10:00 @ Rosice, Zimní stadion, Liga mladších žáků „B“ sk. 21 - Jihomoravská 2023/24, 25. kolo
HC Blansko5. třídy
– : –
ne 25. 2. 2024 10:15 @ Blansko, Zimní stadion, Liga mladších žáků „B“ sk. 21 - Jihomoravská 2023/24, 25. kolo
ŽenyWHC Valkyries Brno
– : –
ne 25. 2. 2024 13:30 @ Břeclav, FOSFA ARÉNA, 1. liga žen 2023/24 – B, 19. kolo
HHK Velké Meziříčí9. třídy
– : –
ne 25. 2. 2024 15:30 @ Velké Meziříčí, Zimní stadion, Liga 9. tříd sk. 7 2023/24, 26. kolo
JuniořiSK Prostějov 1913
– : –
ne 25. 2. 2024 16:15 @ Břeclav, FOSFA ARÉNA, Regionální liga juniorů - O umístění - sk. 23 2023/24, 3. kolo
HOKEJ Uherský OstrohMuži
– : –
ne 25. 2. 2024 17:00 @ Uherský Ostroh, Zimní stadion, Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína - čtvrtfinále 2023/24, 3. kolo