51_20230903_162436.jpg
168_20210614_232243.png

Vítězství v Ledové klapce 2021. Video "Jiná doba" získalo 1. místo a trofej míří do Břeclavi

O video soutěži Ledová klapka z našich stránek již určitě víte. Je to 11 dní, co jsme Vás informovali o úspěchu, kdy se oba břeclavské snímky probojovaly do TOP 5. Nyní tu máme vítěze, kterým je první přihlášený video projekt.

V pondělí 14.6.2021 proběhlo vyhlášení vítězů čtvrtého ročníku klání s názvem Ledová klapka, které hledá nejlepší videa z hokejového prostředí. Formát zůstal z loňska zachován. Soutěžilo se ve třech kategoriích. První dvě kategorie obsadily extraligové týmy Liberec a Sparta Praha. Třetí kategorii tzv. "amatérských videí", tedy projektů s minimálním nebo žádným rozpočtem, tvořených bez velkých štábů, ovládl náš Lví snímek "Jiná doba", který jsme vám představili na našem youtube kanálu tři měsíce zpět.

Na vítězné video se můžete podívat zde:

Do Břeclavi tak nyní putuje trofej Ledové klapky a příspěvek na nákup video techniky v hodnotě několika tisíc korun. O této soutěži informují nejznámější servery hokejové komunity, jako je například web hokej.cz. Jedná se tedy samozřejmě také o kladnou reklamu našemu klubu Lvů.

Pod odkazem ZDE najdete oficiální článek s vyhlášením vítězů.

"Udělalo mi to ohromnou radost. Porota této soutěže se skládá z velice zkušených lidí, kteří pracují na vysokých pozicích této oblasti. Jejich názor mě zajímá a dost pro mě znamená. Je to jednoznačně motivace tvořit další projekty a zdokonalovat výsledek.

Děkuji taky všem našim fanouškům. Bez vaší podpory by tato videa a podobné projekty nevznikaly, což by byla určitě škoda..." Uvedl s úsměvem na tváři v den vyhlášení vítězů iniciátor a realizátor snímku, čerstvě devatenáctiletý, Michal Martinčík.