178_20210726_222912.jpg

Přípravný miniturnaj ženských hokejových týmů v Břeclavi

Ve spolupráci s klubem HC Lvi Břeclav si břeclavské ženy pozvaly poslední srpnový víkend do své domácí Fosfa Arény dva ženské hokejové týmy z Čech, se kterými se utkají ve vzájemných zápasech.

Poslední srpnový víkend bude patřit především našim Lvicím, ty sehrají hned dva zápasy během dvou dnů. Pokaždé s jiným týmem.

Bude se jednat o Tygřice z Liberce a hokejistky z Roudnice nad Labem. Vzhledem k systému soutěží v ČR se bude jednat o velmi zajímavou vzájemnou konfrontaci. Týmy z Čech a Moravy se mohou setkat buď v ženské extralize, případně v baráži o postu do nejvyšší soutěže.

Turnaj se bude hrát v sobotu 28.8. od 13:00 hod a v neděli 29.8. od 9:00 hod. Oba hrací dny se všechny týmy utkají každý s každým.

Jednotlivá utkání se vzhledem k jejich počtu budou s ohledem na síly hráček hrát ve zkráceném režimu, tedy 2 x 20 minut.

Definitivní časový rozvrh jednotlivých zápasů bude před začátkem turnaje ještě upřesněn.

"V obou týmech je několik hráček co již okusily mládežnické reprezentační výběry a mělo by se tak jednat o kvalitní přípravu před nadcházející sezonou." uvedl manažer a vedoucí ženského týmu Milan Zoubek.

První hokejový turnaj ženských hokejových týmů za účasti HC Roudnice nad Labem, TJ Bílí Tygři Liberec a břeclavských Lvic se bude konat na konci srpna v Břeclavi a všichni jste na tento turnaj srdečně zváni.