Související zápas

FOSFA HC Lvi Břeclav
HC BlanskoFOSFA HC Lvi Břeclav
0:21
ne 3. 10. 2021 11:30 @ Blansko, Zimní stadion, 1. liga žen, 2. kolo
211_20211003_200347.jpg

Lvice si ve druhém zápase sezony zastřílely.

Břeclavské Lvice si z Blanska vezou tři body a vylepšené skóre.

 Na první venkovní utkání sezony vyjely břeclavské Lvice na souboj s Rytířkami z Blanska. Sestava našich hráček nedoznala větších změn. Omluvena byla proti minulému utkání K. Hrdinová.

Průběh zápasu

 K zápasu toho nelze mnoho napsat. Již první minuty utkání určily kdo bude na ledě vládnout. Rytířky neměly sil čelit dravosti břeclavských šelem. Lvice opanovaly celý led a domácí hráčky se na naši polovinu probojovávaly velmi sporadicky. Povětšinou to bylo po ztrátě kotouče v naší útočné třetině, kdy se zejména blanenská rytířka Z. Bubíková dostávala do samostatných nájezdů. Ve všech svých pokusech ovšem ztroskotala na bezchybných brankářkách Lvic. Do poloviny zápasu na D. Kocmanové a poté na A. Kleinarové. Všechny naše hráčky si připsaly nějaké kanadské body a nebýt občas zbrklosti v zakončení, mohl být výsledek i vyšší. Plusem je nula na kontě trestů, žádná obdržená branka a stále se zlepšující souhra. Spousta branek Lvic padla po kombinacích do prázdné klece. Poprvé v historii nám bylo oficiálně započítáno 100 střel na branku soupeře. Bodově tým táhla kapitánka K. Buociková ( 3 + 6 ), B. Búliková a K. Koníčková ( obě 5 + 2)  a B. Koyšová (2 + 3 ). Tři asistence si připsal i benjamínek týmu K. Höklová.  


 Statistiky

HC Blansko : HC Lvi Břeclav 0:21 ( 0:9, 0:7, 0:5)


 Branky: 3. Koníčková ( Buociková), 5. Zálešáková, 7. Búliková ( Koyšová), 8. Sadílková ( Vališová), 10. Buociková ( Koníčková), 18. Búliková ( Buociková), 18. Sadílková ( Koníčková), 19. Buociková ( Höklová), 20. Búliková ( Buociková), 23. Buociková ( Búliková, Bartalová), 24. Koníčková ( Prokopová), 30. Koníčková ( Koyšová), 34. Zálešáková ( Buociková), 36. Koyšová ( Höklová), 37. Koníčková ( Koyšová, Buociková), 38. Koyšová ( Lyčková), 44. Búliková ( Sadílková), 47. Bartalová ( Zálešáková), 55. Koníčková ( Höklová), 55. Sadílková ( Búliková), 57. Búliková ( Buociková)
 Vyloučení: 5:0  Využití: 0:2 Oslabení: 0:0 Průběh utkání: 0:0, 0:21
 


Sestavy

Lvice

Kocmanová ( od 30. Kleinarová) - Bartalová, Vališová, Zálešáková, Höklová - Prokopová, Koníčková, Búliková, Koyšová, Sadílková, Buociková, Lyčková

 Rytířky: 

Prokešová - Wolfschützová, Šantorová, Bubíková A., Zábojová - Lasáková, Ryšavá, Pavloňová, Červinková, Šlanhofová, Jílková, Bláhová, Sáňková, Bubíková Z. O příštím víkendu má 1. liga žen na programu volno. 17.10. od 13:15 hodin čeká na náš tým soupeř z Val. Meziřící, který 3.10. deklasoval brněnské Valkýry v poměru 16:1. V modrožlutých barvách by se měly již také ukázat M. Hodoňová a M. Gajdošová a snad i A. Kotounová, S. Čajanová, K. Beňovská, N. Bláhová a po nemoci i S. Duroňová.
Na toto domácí utkání, které bude první větší prověrkou našich hráček, jste srdečně zváni.