258_20220115_153658.jpg

A-tým znovu navštívil pejsky z útulku v Bulharech

Pravidelná podpora útulku v Bulharech pokračuje i v novém roce. Muži zajeli navštívit pejsky bez domova a předat jim i jejich opatrovatelům dárky.

V sobotu 15.1.2022 se zástupci hokejového Áčka vydali směr Bulhary. V pravé poledne se, dle předešlé domluvy, potkali s jedním z opatrovatelů opuštěných pejsků. Bývalý kustod břeclavského Áčka Bedřich Kuba přítomným povídal o chodu útulku a aktuální situaci.

Akce se konala již po několikáté. Jak nápad (za kterým se skrývá hlubší příběh) vznikl nebo jak probíhaly minulé návštěvy se dočtete v minulém článku na našem webu.

Předaly se hmotné dárečky pro pejsky v podobě dek, ručníků, povlečení a dalších aktuálně potřebných věcí. Nezapomnělo se také na obětavé pečovatele manžele Kubovi, kterým mentor brankářů Miroslav Foukal předal vína z vlastní vinice. Nakonec se předaly potřebné peníze, které se mezi členy hokejového týmu vybraly. Venčení čtyřnohých chlupáčů se z důvodu bláta odložilo na letní měsíce.

Přítomní si celý útulek prošli a s potěšením sledovali, že veliká většina pejsků je jiná než při poslední návštěvě. Ti jsou již u svých nových majitelů. "Musím říct, že v útulku je vše při starém. Vše bylo uklizené, pejsci měli v kotcích čisto, žádná špína, louže, ani zašlé misky, nebo děravé boudy. Znovu jsem cítil s jakou lásko je o místní čtyřnohé hosty pečováno. Jsem moc rád, že můžeme podpořit zrovna toto místo, které vedou takoví lidé, jako jsou manželé Kubovi." dodali přítomní hokejisté

Celá akce se povedla. Stále platí, že útulek může podpořit také každý z vás, našich hokejových příznivců, ať už finančně nebo i jakkoliv jinak. Veškeré info najdete na stránkách útulku.

Poděkování

Poděkování patří Kamile Krutákové a Michalovi Martinčíkovi za zorganizování celé akce.

Dále pak brněnskému psímu salónu Aknel v čele s paní Lenkou Martinčíkovou, který prostřednictvím svých chovatelů a zákazníků poskytl hmotné dary.

A především všem hráčům i členům A-týmu a mnohdy i jejich blízkým, za podporu a poskytnuté finance

#Spolu_máme_lví_sílu