O klubu

6. třída

pondělí13:00 - 14:30Vytrvalost - rychlost
úterý12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
Kruhový trénink
Rychlost - reakce
středa12:00 -13:00
13:00 -14:00
Rychlost a síla
Hry
čtvrtek11:00 - 12:30
Rychlost + reakce
pátek14:00 - 15:30Kruhový trénink
NFL
sobotaregenerace
neděleregenerace

7. třída

pondělí13:00 - 14:30Vytrvalost - rychlost
úterý12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
Kruhový trénink
Rychlost - reakce
středa12:00 -13:00
13:00 -14:00
Rychlost a síla
Hry
čtvrtek11:00 - 12:30
Rychlost + reakce
pátek14:00 - 15:30Kruhový trénink
NFL
sobotaregenerace
neděleregenerace

8. třída

pondělí14:30 - 18:30kolo (rychlost + síla)
úterý14:30 - 16:00
16:00 - 17:30
posilovna
rychlost - reakce
středa14:30 -16:00
16:00 -17:30
rychlost a síla
kolo (síla+ vytrvalost)
čtvrtek13:00 - 14:30
Síla + posilovna
pátek09:00 - 11:00
13:00 - 14:00
Kruhový trénink
NFL
sobotaregenerace
neděleregenerace

Dorost

pondělí14:30 - 18:30kolo (rychlost + síla)
úterý14:30 - 16:00
16:00 - 17:30
posilovna
rychlost - reakce
středa14:30 -16:00
16:00 -17:30
rychlost a síla
kolo (síla+ vytrvalost)
čtvrtek13:00 - 14:30
Síla + posilovna
pátek09:00 - 11:00
13:00 - 14:00
kruhoví trénink
hry (NFL)
sobotaregenerace
neděleregenerace
11.5. - 28.6. 2020Letní příprava
20.7. - 7.8. 2020Předsezónní příprava

Junioři

Pondělí:
dopoledne - jakýkoliv sport (tenis, basket, fotbal) nebo starty - 3 série - starty 10 až 15 metrů, 6 až 8 opakování
odpoledne - posilovna sraz 17:15 zimní stadion

Úterý:
dopoledne - jakýkoliv sport (tenis, basket, fotbal) nebo starty - 3 série - starty 10 až 15 metrů, 6 až 8 opakování
odpoledne - inline brusle sraz 17:15 cyklostezka u včelínku

Středa:
dopoledne - volno
odpoledne - týmová hra (basket, hokejbal, fotbal) sraz 17:15 zimní stadion, nebo hřiště Ladná - podle domluvy

Čtvrtek:
dopoledne - jakýkoliv sport (tenis, basket, fotbal) nebo starty - 3 série - starty 10 až 15 metrů, 6 až 8 opakování
odpoledne - cvičení v písku (hra) sraz 17:15 před bazénem

Pátek, Sobota, Nedělě:
individuální provozování různých sportů (hry, kolo, běh)