HC Lvi Břeclav

Nábory

Přijďte kdykoliv s Vaším synem, dcerou v průběhu hokejové sezóny na zimní stadion do Břeclavi a můžete si zdarma vyzkoušet, jak bude Vaše dítě bavit bruslení. Náš klub a Český svaz ledního hokeje se podílejí významnou měrou o pokrytí nákladů spojených s provozováním ledního hokeje.

Pro opravdové zájemce zapůjčíme na celou sezónu hokejovou výstroj a výzbroj zcela zdarma.
V případě zájmu, nebo jakýchkoliv dotazů, nás neváhejte kontaktovat.

Koordinátor přípravky (kontaktní osoba)  MICHAL MARTINČÍK -  tel.: +420 607 141 205                                                                                                                                                            - E-mail: martincik@hclvibreclav.cz

Šéftrenér mládeže: RADIM LENKOVIČ– tel.: +420 724 718 885 ,   -  E-mail: mladez@hclvibreclav.cz

Přehrajte si naše náborové video: