62_20200822_201519.jpg

Zpráva předsedy klubu

Informace k nadcházející sezóně 2020/2021

Vážení rodiče,

se začátkem srpna se rozběhla další hokejová sezóna. Už teď je zřejmé, že bude pro nás všechny specifická. Nejen po sportovní stránce, kdy nám přibyly nové věkové kategorie a vyšší soutěže žáků, ale především po stránce organizační. Velmi nevyzpytatelná je situace kolem měnících se hygienických opatření v důsledku COVID 19. Vyžaduje od nás všech maximální součinnost a toleranci. Vedení klubu i trenéři dělají vše proto, abychom zabezpečili našim hráčům i hráčkám odpovídající tréninkové zázemí a podmínky. V současném období to však není jednoduché. Kromě sportovní stránky se musí brát v úvahu i organizační opatření. S ním jsou spojeny nejrůznější změny, které způsobují komplikace. Bohužel se tomu nyní nevyhneme. Apeluji na vás, abyste byli na toto připraveni. Na schůzi vedení klubu jsme se společně s trenéry dohodli, že stěžejní informace k vám budou distribuovány prostřednictvím našeho klubového systému. Omluvte proto počáteční zmatky v komunikaci, poněvadž klubový systém se také neustále vyvíjí.

Dále bych chtěl dementovat nepravdivé informace, které rezonují na zimním stadionu.

Klub nezvýhodňuje některé kategorie nad jiné. Všechny kategorie mají stejné podmínky viz. směrnice klubu. Pokud kategorie jede na více turnajů, nebo si pořizuje klubové oblečení, tak je to čistě v její aktivitě a režii.

Pohyby hráčů mezi kategoriemi probíhají na základě rozhodnutí trenérů. Odpovědnost za tyto pohyby má metodik a hlavní trenér klubu. Oficiální pojmenování kategorií je taktéž jasně stanoveno viz. rozpis ledové plochy. Rozdělení tréninkových skupin je v kompetenci metodika a hlavního trenéra. Smyslem rozdělení tréninkových skupin je pozitivní sportovní motivace. Výsledkem by měl být lepší přístup hráčů k tréninku a zvýšená sportovní výkonnost. Účast v nejvyšších žákovských soutěžích sebou totiž přináší i zvýšené výkonnostní nároky na naše hráče a hráčky. Toto rozdělení je ze strany trenérů s hráči komunikováno a vysvětleno. Účast v jednotlivých tréninkových skupinách není definitivní.

V případě dalších dotazů a připomínek se můžete osobně obrátit na vedení klubu dne 24.8.2020 v 18:00 ve VIP na ZS. Účast je dobrovolná, pouze pro zájemce.

Přeji všem úspěšnou sezónu 2020/2021.

Bc. Jakub Klimovič

předseda klubu