112_20210209_131558.jpg

Vzájemná spolupráce s HC Olomouc

Ti nejlepší si mohou zahrát extraligu.

Předčasné ukončení mládežnických soutěží organizovaných ČSLH způsobené pandemií koronaviru zamezilo našim hráčům bojovat o postup do vyšších soutěží. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli navázat dlouhodobou spolupráci s extraligovým klubem HC Olomouc. Naši mateřští hráči tak budou mít obrovskou možnost hrát případné vyšší soutěže právě pod hlavičkou tohoto extraligového města.

Toto partnerství bude probíhat vzájemnou výměnou hráčů oběma směry a to již od mladších ročníků až po stěžejní kategorie dorostu a juniorů. Základem spolupráce bude zápasová vytíženost všech hráčů z obou klubů a účast na maximu tréninkových jednotkách pod dohledem jak břeclavských, tak olomouckých trenérů.

Součástí kooperace bude také společná letní příprava s následnými společnými tréninky na ledě, do kterých mohou být zařazeni všichni hráči a hráčky Břeclavi a Olomouce.

Od vzájemné součinnosti klubů si slibujeme jasný cíl. Hráči v rozhodujícím věku své budoucí kariéry zůstanou nadále aktivními sportovci a budou pokračovat jako součást našeho klubu s nemalou vizí možnosti zahrát si vyšší soutěž právě v extraligové Olomouci.

Dále vnímáme jako velké plus možnost našich trenérů čerpat poznatky od svých kolegů s extraligovými zkušenostmi a dále tak zdokonalovat a rozvíjet břeclavský hokej.