106_20201221_174129.jpg

Vánoční dárek od fanoušků

O tom že diváci a fanoušci jsou stavební kámen hokeje není pochyb. A o tom že Lvi zažívají v uplynulé sezóně neuvěřitelnou podporu jsme už psali také mockrát. Ovšem překvapení, které si modrožlutý fanklub připravil pro hráče A-týmu nyní, by mohli závidět všichni soupeři KHL...

V pátek přišla na klubový instagram zpráva od zástupkyně fanklubu ve které stálo: "...V neděli v 17:00 před jižní tribunou... připravili jsme si pro vás překvapení..."

A bylo to opravdu překvapení ve velkém stylu. Zástupci břeclavského kotle vystoupali na ochoz zimního stadionu a za zpěvu chorálů odpálili pochodně v klubových, modro-žlutých barvách. Hráči Lvů a Lvic stály na parkovišti a se zatajeným dechem sledovali show, kterou si pro ně věrní podporovatelé připravili.

"Chtěli jsme našemu týmu mužů a žen ukázat, že i když se nehraje a nemůžeme je podporovat pří zápasech, stále jsme s nimi a spolu to zvládneme..." Zněla zpráva kotelníků.

"Bylo to nádherné gesto, myslím že v lize, kterou tu v Břeclavi hrajeme to nemá obdoby. pro mě osobně je podpora fanoušků, ať už na ledě, nebo mimo něj veliká motivace do hokeje. Myslím že budu mluvit za všechny ze šatny, když fanklubu vzkážu... DĚKUJEME..."  ohodnotil akci mladý brankář Lvů Michal Martinčík.

Na závěr hráči dostali malé dárečky, mezi kterými byly například obrazy s logy, nebo na míru dělané cukroví "HCB" (viz foto)

Pod odkazem níže najdete pár fotek a především video ze show:

Odkaz na fotky a video

*S ohledem na dobu, místo a průběh události, nebyla porušena žádná nařízení *