51_20230903_162436.jpg
2_20200405_165503.jpg

Týden hokeje proběhl už posedmé na břeclavském stadionu

Už se stalo tradicí, že poslední lednová sobota patří v Břeclavi těm nejmenším zájemcům o lední hokej. A také tentokrát byli trenéři velice spokojení.

Cestu do FOSFA ARENY si v sobotu 20. ledna 2020 našlo třicetdva nově příchozích dětí. „Pořádáme bruslení školek, takže je vidět, že to děti baví a proto je rodiče přivedli i tentokrát. Díky tomuto programu už většina uměla bruslit, a proto si na ledě zahráli řadu her“, řekl Michal Martinčík, mladý hráč A mužstva týmu Břeclavi.

Dopoledne pro malé nedočkavce však nejdřív začalo tradiční registrací, při které obdrželi dárky. Největší radost udělal červený nebo bílý dres se znakem Českého hokeje, na který si mohli napsat své jméno.

Ti co už se těšili z dárků a za sebou měli vyplňování údajů, tak se po skupinkách vydali na obhlídku rozcvičovny a zázemí šaten.

V prezentaci, která je určená hlavně pro rodiče, bylo řečeno vše důležité o fungování klubu. Tou dobou probíhal na ledě ukázkový trénink 3. a 4. tříd, takže všichni mohli shlédnout, kolik už se toho kluci a holky naučili.

Program na ledě byl plný zábavných her. Asi nejvíc se dětem líbil bazén postavený z nových měkkých mantinelů.

„Některé děti byli odvážnější více, některé méně. Taky přišel jeden kluk a říkal, že by chtěl hrát hokej, ale ne za Břeclav, ale za NHL“, dodal ještě tuhle hlášku mladého sportovce břeclavský gólman Michal Martinčík.

Na konci akce proběhlo tradiční společné focení a tak budou mít všichni památku na tento den plný radosti na ledě.