51_20230903_162436.jpg
37_20200513_192004.jpg

Cyklus interaktivních seminářů Dialogy

„Posedlost je klíčová. Ester Ledecká nežije ničím jiným, než sportem, což nemusí být optimální pro život, ale pro vrcholový sport je to nezbytné.“ Zdeněk Haník (místopředseda Českého olympijského výboru)

Vážení kolegové, (milí rodiče, drazí příznivci sportu),

v roce 2016 Česká trenérská akademie nastartovala cyklus interaktivních seminářů Dialogy, který otevírá k diskuzi stěžejní témata, vnitřní hodnoty a význam sportu.

Jedním z klíčových témat je související role trenérů a rodičů a nastavení jejich spolupráce ku prospěchu dětí. Vzhledem k pandemii koronaviru jsme v posledních týdnech neměli možnost se s rodiči a trenéry setkávat tváří v tvář. Připravili jsme proto Dialogy v online verzi, kdy bylo naší snahou v omezeném časovém prostoru poskytnout vstupní impulzy k tématu Rodiče a Talent.

Pokud jste nestihli živé vysílání, nabízíme Vám možnost shlédnout celý pořad ze záznamu ZDE: https://youtu.be/aXhaKnArtjY

 Každé z témat je daleko obsáhlejší a nás zajímají především Vaše názory, zkušenosti i související otázky. Proto je Vám k dispozici e-mailová adresa treneri@olympic.cz, a rovněž sociální sítě Českého olympijského týmu.

 Děkujeme a těšíme se na Vaše reakce i na další Dialogy, ať už živě přímo u Vás, nebo ve formě televizního pořadu.

Vaši trenéři ČOV

treneri.olympic.cz