152_20210430_192606.jpg

SpoluJakoLev a Jiná Doba - Ledová klapka 2021

Stejně jako minulý rok, také letos se břeclavští Lvi zúčastnili nejprestižnější soutěže z oblasti video tvorby, která se v rámci českého hokeje pořádá. Řeč je o Ledové Klapce. Pro ročník 2021 se Lvi zapojili dokonce se dvěma video projekty. Oba najdete na našem youtube kanále.

Právě dnes, 30.4.2021 vyšlo v 20:00 na klubovém youtube kanále a také facebookových profilech nové video. Náš A-tým si pro své fanoušky a podporovatele hokeje připravil video po koronavirové pauze. Na vážné notě v něm všechny zve na domácí zápasy seniorského týmu, které jak všichni pevně věříme již budou dostupné veřejnosti.

Video vychází v poslední možný den, kdy je možno se zapojit do prestižní soutěže Ledová klapka 2021.

Proklikem na obrázek, nebo pod odkazem ZDE najdete výše zmíněné video "SpoluJakoLev" na našem youtubovém kanále.

Toto však není jediný snímek, který bude od břeclavských hokejistů v tomto ročníku Ledové klapky figurovat.

Necelé dva měsíce zpět mohli pozorní sledovatelé zaznamenat další video projekt, který nesl název "Jiná doba" . Právě ten se stal také součástí zmiňované soutěže.

Video je z převážné části složené ze tří samostatných publikací, které se vydávaly v průběhu minulé sezóny. Sestřih odkazuje na aktuální složitou a pro sportovce nepříjemnou situaci okolo pandemie a připomíná, že důležitá je naděje, díky které se dá vždy najít cesta s řešením.

Video "Jiná doba" znovu naleznete proklikem na obrázek, nebo pod odkazem ZDE

Na závěr snad jen vzpomeneme na minulý ročník, kdy se břeclavský hokejový klub zapojil poprvé s videm "Hokej život", které se probojovalo do TOP 5 ve své kategorii. Nutno podotknout že v tomto "minifilmu" bylo velice prestižní herecké obsazení, které z velké části zajistili samotní malí Lvíci.

Doufejme že také letos se snímky ze Lví produkce neztratí, ale především že se budou líbit našim skvělým fanoušků, podporovatelů, hráčům a jejich rodičům...

Děkujeme za všechnu podporu a ohlasy!