107_20201222_222258.jpg

Sára Čajanová se skvěle představila v reprezentaci žen

Se zpožděním rozjely reprezentační sezonu dvojzápasem s Maďarkami také české ženy.

Na konci minulého týdne sehrála ženská hokejová reprezentace první dvě přípravná utkání v této sezoně.

Soupeřem českého výběru byly Maďarky. Jednalo se o první měření sil v této divoké sezoně. Nový trenérský štáb má jasno: postavit kádr, který bude usilovat o účast na zimních olympijských hrách v roce 2022.

V národním týmu se představila i Sára Čajanová  (na snímku autora K. Švece - Český Hokej), která v letošní sezoně hájí barvy břeclavských hokejistek. Česká děvčata v obou utkáních dominovala a přehrála svého soupeře v poměru 5:0.

Sára předvedla velmi povedený výkon a připsala si také první kanadské body v seniorské reprezentaci ČR. Hned v prvním zápase dvakrát rozvlnila síť za maďarskou brankářkou.

Celkem má tato hráčka bojující také za extraligový dorost Vsetína odehráno se lvem na prsou 124 utkání, z toho 116 za výběry U 15, U 16 a U 18 s bilancí 32 branek a 60 asistencí.

Sáře gratulujeme k jejímu povedenému vystoupení. Doufejme, že v nejbližší době proběhne i restart ligové soutěže žen a Sářino umění budeme moci obdivovat i na břeclavském zimním stadionu, kde se předvede v dresu břeclavských lvic.