51_20230903_162436.jpg
50_20200704_011216.jpg

Přátelské zápasy mužů

Břeclavský A-tým se připravuje na již 6. ročník ve třetí lize. V červenci a srpnu čeká mužstvo Lvů 6 přípravných zápasů. Hned 4 z nich odehrají Lvi na domácím ledě. Jedno utkání bude dokonce mezinárodní, kdy do Břeclavi přijede tým z Vídně.

První čtyři z celkových šesti zápasů odehrají břeclavští hokejisté v domácím prostředí. Poslední dvě utkání pak na ledě soupeřů
    

V první přípravném souboji vyzvou Lvi tým z Uherského Ostrohu. Zápas se odehraje v sobotu 22.8. na zimním stadionu v Břeclavi.
Začátek je plánovaný na 17:00 (rozbruslení začíná klasicky v 16:20).
Uherský Ostroh je součástí krajské ligy a nebude chybět ani v nadcházejícím ročníku. Tým se dlouhodobě drží na vrchních příčkách tabulky a samozřejmostí je pro Ostrožany také play-off.

V minulé nedohrané sezóně obsadili nakonec celkové 3. místo, což jen dokazuje že půjde o kvalitního soupeře a diváci se tedy mohou těšit na kvalitní hokej. Pravidelní fanoušci si jistě vzpomenou na poslední vzájemný zápas, který se odehrál v rámci 23. kola základní části na břeclavském ledě, ve kterém Lvi dokázali ukořistit bod za prohru 3:4 na samostatné nájezdy. Diváci tedy mohou očekávat nejen kvalitní, ale také vyrovnanou hru.

Druhý přátelák nabídne velmi zajímavého soupeře a tím je blízký Hodonín se kterým jsou zápasy odjakživa v atmosféře jižanského derby.

Zápas se odehraje trochu netradičně ve čtvrtek 27.8. opět na zimním stadionu v Břeclavi. Začátek je plánovaný na 18:30.

V posledním domácím přátelském zápase, který se odehrál předminulou sezónu, zvládli Lvi tohoto soupeře porazit.

Hodonínští hokejisté následně dokázali celou ligu vyhrát, kdy ve finále play-off porazili nyní již druholigový tým z Velkého Meziříčí. I letos se zvládli probojovat do semifinále vyřazovacích bojů, které bylo nakonec přerušeno.

Když k tomu připočteme ještě pověstné fanoušky, kteří „baník“ podporují i na venkovních výjezdech, mohou se diváci těšit na dobrý hokej s pořádnou atmosférou.

 
    Hned za dva dny se Lvi ukáží znovu a půjde dokonce o mezinárodní zápas. Na jih Moravy přijede tým z Rakouské Vídně, Wev Lions Wien.

Zápas se odehraje v sobotu 29.8. na zimním stadionu v Břeclavi. Začátek je plánovaný na 17:00.

Wev Lions hraje rakouskou regionální ligu „Eisner Auto (EARL).

V této soutěži skončili v minulé sezóně na druhém místě ze sedmičlenné tabulky.

Je zřejmé, že s tímto zahraničním týmem naši hokejisté zkušenosti nemají, bude to tedy pro všechny v určitém ohledu trochu překvapení. Pro hokejové fanoušky se z toho stává velmi atraktivní utkání...


   V posledním domácím přípravném zápase přijede na břeclavský led, tým Štiky z Rosic. Zápas se odehraje v sobotu 25.9. na zimním stadionu v Břeclavi. Začátek je plánovaný na 17:00.

Rosice prožily sezónu jako na horské dráze. Můžeme vzpomenout na poslední domácí zápas, který se odehrál v rámci 11. kola základní části, kdy Štika dojela s lepší postavením v tabulce. Lvi v té době hájili 8. místo, zatímco obecně podceňovaní hosté se pyšnili na místě 6. V tomto vyrovnaném zápase Lvi nakonec urvali 2 body.

Když se břeclavané vydali ve 24. kole na odvetu. Byli domácí již na místě dvanáctém, na kterém sezónu také zakončili. V tomto zápase už naši hokejisti bodovali naplno.

Po všech čtyřech domácích utkání je naplánované setkání s fanoušky. O všech detailech Vás budeme informovat, zatím si jen nezapomeňte udělat místo ve svých kalendářích a to 9.9. zhruba od 19. hodin...


První zápas, kdy se Lvi podívají na led soupeře bude opět ve znamení jižanského derby, kdy se představí na ledě blízkého Hodonína.

Zápas se odehraje v pátek 11.9. na zimním stadionu v Hodoníně. Začátek je plánovaný na 18:00.

Tento tým jsme si již předsavily, takže můžeme přejít rovnou na poslední, šestý zápas

Poslední přípravný zápas před nadcházející sezónou, bude v Uherském Ostrohu.

Zápas se odehraje v neděli 13.9. na zimním stadionu v Uh. Ostrohu. Začátek je plánovaný na 17:00.

Doufáme že břeclavské Lvy, zejména při domácích zápasech, přijdete podpořit.

Vstupné bude dobrovolné!