přechod z původní verze na novou – jak si převést uživatelský účet

Používali jste dosud v klubu původní verzi a právě přecházíte na novou? Pokud jsi člen/hráč nebo zástupce/rodič, tady se dočteš, jak do klubové sekce udělat svůj první krok – jak si vytvořit nové přihlašovací údaje pro přihlášení. Pokud jsi zástupce člena, budeš mít v nové verzi klubové sekce nově svůj účet přiřazený ke členovi se svými vlastními přihlašovacími údaji!

Postup je ve zkratce následující:

jsem člen/hráč

-Přejdi na přihlašovací stránku a klikni na “Přihlásit se původním loginem”.

-Zadej své přihlašovací jméno do původní verze platformy.

-Na e-mail přiřazený k profilu v původní platformě ti přijde pozvánka s PIN kódem a odkazem na vytvoření nového účtu. Pokud byl v tvém profilu v původní verzi sekce uveden i zástupce/rodič, přijde pozvánka i na jeho e-mail a bude si taky moct vytvořit vlastní účet, který se přiřadí k tvému profilu.

-Taky je možné, že celý proces této pozvánky (první dva body) už zahájil právě tvůj zástupce/rodič a tobě už tedy na e-mail pozvánka přišla.

-Proklikni odkaz a zadej PIN kód z e-mailu.

-Na další stránce si nastav e-mail.

-Pokud jsi měl v původní verzi platformy přiřazeného i rodiče/zástupce, dostaneš před tímhle krokem ještě na výběr, jestli vytváříš profil člena, nebo rodiče. Vyber samozřejmě člena.

-E-mail, který zadáš, bude vedený u tvého profilu v klubové sekci a budeš se jím přihlašovat.

-Můžeš si tam nechat e-mailovou adresu původní, nebo si vyplnit novou.

-Dále vyplň své základní údaje.

-Jméno a příjmení s největší pravděpodobností zůstane stejné, je ale důležité nastavit si bezpečné heslo a v posledním poli ho pro potvrzení vyplnit ještě jednou.

-Heslo musí mít alespoň 6 znaků a jeho sílu poznáš podle červené nebo zelené čáry pod polem.

-Jakmile údaje odešleš a vše proběhne správně, dostaneš se zpět na přihlašovací stránku do klubové sekce tvého klubu, kde se už můžeš přihlásit pomocí nově vytvořených přihlašovacích údajů.

jsem rodič/zástupce člena

-Máš dvě možnosti, jak si začít vytvářet svůj nový profil v eos club zone. Buď člen, kterého zastupuješ, požádá o vytvoření nových přihlašovacích údajů, nebo zahájíš celý proces ty. V prvním případě už máš na e-mailu pozvánku a začneš až od bodu 3 těchto instrukcí. Ve druhém případě začni od bodu 1. Pak už je postup stejný:

-Přejdi na přihlašovací stránku svého klubu a klikni na “Přihlásit se původním loginem”.

-Zadej přihlašovací jméno člena, kterého zastupuješ, do původní verze platformy.

-To se skládá se z posledních dvou číslic roku narození člena, celého příjmení a prvního písmene křestního jména, vše malými písmeny bez diakritiky a mezer. Rodič, který zastupuje příkladového člena jménem Petr Máchal narozeného v roce 1985, tedy použije jeho původní přihlašovací jméno 85machalp.

-Na e-maily přiřazené k profilu v původní platformě přijdou pozvánky s PIN kódy a odkazy na vytvoření nových účtů.

-To znamená, že si svůj vlastní profil vytvoříš ty jako zástupce, ale zároveň přijde do mailu pozvánka i členovi (dítěti), pokud měl ke svému účtu v původní verzi přiřazený i svůj e-mail. Pokud člen (dítě) nemá svůj e-mail a pozvánka tedy přijde jen na e-mail rodiče, je třeba vytvořit si přístup rodičovský. Člen mít aktivní přístup ani nemusí, případně ti ho později pomůže vytvořit sekretariát, aby měl člen do platformy také přístup.

-Proklikni odkaz a zadej PIN kód z e-mailu.

-Na další stránce vyber, že jsi zástupce/rodič, a pak si nastav e-mail, kterým se nově budeš přihlašovat.

-Je ale možné, že platforma díky údajům z původní verze už sama ví, že jsi rodič a vybírat nic nebudeš muset.

-Dále vyplň své jméno a příjmení. Také je důležité nastavit si bezpečné heslo a v posledním poli ho pro potvrzení vyplnit ještě jednou.

-Jakmile údaje odešleš a vše proběhne správně, dostaneš se zpět na přihlašovací stránku do klubové sekce klubu, kde se už můžeš přihlásit pomocí nově vytvořených přihlašovacích údajů.