Poslední zápasy měsíce září. Dařilo se našemu klubu?

Poslední hokejový víkend (25. - 27.09.) je za námi. Odehráli jsme soutěže mladších žáků, starších, dorostu i juniorů. V pátek junioři nestačili na svého protivníka a prohráli. V sobotu naši hráči zvítězili ve dvou zápasech. Neděle byla bohužel pro náš klub, ve všech kategoriích které hrály, neúspěšná.

Děkujeme všem rodičům, příznivcům břeclavského hokeje, městu Břeclavi a sponzorům za podporu. "Kdo chce být lvem, musí trénovat se lvy."

Ohlasy trenérů

Libor Kocúr (HC Lvi Břeclav – HCM Warriors Brno)

„Zápas opět rozhodla druhá třetina, jako na hřišti soupeře. Nemůžeme prohrát třetinu o 7 branek. Máme stále na čem pracovat do dalších utkání. “

Vedoucí MLŽ, Hrabě (SHKM Hodonín – HC Lvi Břeclav)

Zápas starších žáků v neděli byl pro LVY neúspěšný. Mohl za to malý počet hráčů. Citace: „Slepená sestava v 10 hráčích nemohla domácím vůbec konkurovat. Pouze první pětka se skládala ze starších žáků, ve druhé byli dva z mladších žáků a z nich jeden 2009. Pozitivním na tomhle zápase bylo, že si mohli hráči zahrát. Bohužel výsledek 20:04 pro domácí naznačuje převahu negativit.

Autor článku: Michaela Raclavská (zpracováno dle zaslaných podkladů)