165_20210603_122148.jpg

Obě Lví videa v TOP 5 Finále Ledové Klapky 2021. Hlasování fanoušků spuštěno!

Stejně jako minulý rok jsme se také letos přihlásili do nejprestižnější hokejové soutěže v oblasti video tvorby. Oba Lví snímky se probojovaly do TOP 5 výběru. Nyní pro ně můžete hlasovat také ve fanouškovské kategorii. Vyhlášení vítěze všech tří kategorií proběhne v polovině června.

O soutěži Ledová klapka už pravděpodobně víte. Na konci minulé sezóny jsme vás o ni informovali v souvislosti s našim videem Hokej život. Video soutěž jsme si také připomněli na konci dubna, kdy jsme vám představili, s jakými snímky se letos náš klub zapojí. Odkaz na zmiňovaný článek.

Čas nám trochu pokročil a klání míří do svého finále. Ve středu 2.6.2021 bylo na oficiálním webu zveřejněno TOP 5 videí všech tří soutěžních kategorií. Také letos se naše snímky z ohledu na produkci zařazují do kategorie amatérských videí. V této sekci jsme z celkových pěti nejlepších obsadili hned dvě místa, kdy se do nejužšího výběru probojovaly oba naše přihlášené projekty.

"Není asi překvapením, že mnoho přihlášených videí obsahově ovlivnily dopady pandemie Covidu a různá omezení a opatření. Z amatérských videí vyzdvihuji práce z Břeclavi."
Uvedl vedoucí hokejového oddělení společnosti BPA sport marketing a.s. pan Petr Nitsche

"Upřímně mě to moc potěšilo. Tyto videa děláme všichni ve volném čase a dáváme do nich 200% naši energie. Projekty vznikají čistě z modrožlutého srdíčka všech zúčastněných... nic jiného než ohlasy našich sledovatelů z nich nemáme. O to víc mě upřímně dokáže potěšit takové ocenění. Bylo by moc krásné, kdybychom soutěž vyhráli. Také bych byl moc rád kdyby nás lidé podpořili ve fanouškovském hlasování. Bylo neuvěřitelné, když jsme loni získali větší podporu fanoušků, než třeba prvoligové Litoměřice. Je to pro klub skvělá prezentace a pro nás nepopsatelná motivace."
Vyjádřil se s úsměvem na tváři realizátor obou videí náš trenér a brankář Michal Martinčík.

A jak už nakousl muž za kamerou, také letos nebude chybět hlasování fanoušků. Formou hvězdiček (kdy 5 je nejvíce) můžete každý den hlasovat pro své favority. Hlasování probíhá pod odkazem ZDE a pro tuto příležitost jsme si pro vás připravili také kraťoučký video návod.

Budeme rádi za každý hlas, který našim dvěma snímkům dáte. Spolu můžeme ukázat Lví sílu!

Vyhlášení vítězů by mělo proběhnout v pondělí 14. června 2021.