51_20230903_162436.jpg
52_20200711_125536.png

Muži a ženy zvou na setkání s fanoušky

Fanoušci jsou základ sportu. V plné míře jsme to mohli poznat i v aktuální složité situaci. Mužský a ženský A-tým si pro své fanoušky připravil společné setkání.

Kdy a Kde?

Pro společný večer se vybralo místo, které umocní příjemný letní večer. Je to „bar“ u místního rybníku „Včelínek“, který se nachází zhruba 500 metrů od zimního stadionu. Venkovní posezení pod střechou v blízkosti vody bude ideální pro malé i velké fanoušky, kteří se rozhodnou přijít.

Datum se stanovilo na středu 9.9. Pro muže to bude po odehraných 4 domácích utkání,(z celkových šesti) které je čekají v rámci přípravy před novou sezónou. Ženy zatím pevné termíny přátelských zápasů nemají. Akce je naplánována od večera do noci. S „oficiálnějším“ začátkem se počítá kolem 19 hodiny.Oficiální část

 A co se může čekat v „oficiální části večera“? Především Lvi představí novou sadu dresů, kterou připravují již od konce minulé sezóny. Na designu se shodli samotní hráči a na každém dresu oproti klasickým dvěma sadám, které A-tým obléká několik posledních sezón na zápasech, přibudou také jména hráčů.

Více detailů však prozrazovat nebudeme. Na barvu a celkový vzhled si budou muset diváci počkat až do 9. srpna.

Pohodový večer

Především ale půjde o to si večer užít v klidu a pohodě. Utužit vztahy mezi hráči a fanoušky. Ze šatny Lvů byla slíbená kytara. Kdo by se chtěl hudebně připojit, bude určitě vítán.

Čeká Vás příjemné posezení u piva, nebo limonády s možností pobavit se s hráči a hráčkami...

Břeclavští Lvi a Lvice Vás všechny tedy ještě jednou srdečně zvou. Budeme se na Vás těšit :)Video pozvánka na youtube kanále