51_20230903_162436.jpg
55_20200725_153715.png

Muže čekají v novém ročníku 3. ligy menší změny. Byl zveřejněn rozpis zápasů základní části

Břeclavský A-tým bude i v nadcházející sezóně 2020/21 součástí Krajské ligy Jižní Moravy a Zlína. Ta se od minulého ročníku dočká změn. Dále už byly zveřejněny také zápasy základní části, které najdete níže.

Po dvou letech se mění počet účastníků. Z původních 14-ti týmů se zmenší na 12. I když jsou v názvu ligy již delší dobu jmenované dva kraje, složení týmů bylo ještě pestřejší.


Za Olomoucký kraj se u nás ukázal tým z Uničova, ten se letos i kvůli případnému lichému počtu účastníků do této soutěže nezapojí (nejspíše se přesune do KL Olomouckého kraje.)


Za kraj Vysočiny tu máme tradiční Velkou Bíteš, ale také nováčka z Moravských Budějovic, který k nám sestoupil z druhé ligy. Již před dvěmi lety jejich druholigovou licenci totiž odkoupilo Znojmo jako záruku určité jistoty. Loni tuto možnost nevyužilo, ale letos se kvůli nejasnosti soutěže EBEL (bývalý název) přihlásilo právě do druhé české ligy.

Moravské Budějovice sice v sezóně 2018/19 obsadily první místo, jak se to ale v hokeji stává, minulý rok se podívaly na druhý konec tabulky, tedy na místo poslední...


Za Zlínský kraj se předvede 5 klasických týmů, kterými jsou Uherský Brod, Uherský Ostroh, Uherské Hradiště, Kroměříž a nejvzdálenější Brumov-Bylnice.


Jihomoravský kraj bude reprezentovat týmů 5, jsou jimi: Boskovice, Blansko, Rosice, Hodonín a také Lvi Břeclav.


Krom Uničova nás opustí ještě dva týmy. Tím je TJ Sokol Březina, který skončil na posledním místě a HHK Velké Meziříčí, který naopak základní část vyhrálo a po svém působení v nedohraném play-off využilo svazového rozhodnutí a postoupilo do 2.ligy.


Břeclavské Lvy tedy čeká 11 venkovních a 11 domácích zápasů základní části. Ta začne 19. září 2020 a skončí 7. února 2020.

Navýšení počtu zápasů se dočká play-off, to se bude hrát kompletně na 3 vítězné . (V loňské sezóně se čtvrtfinále a semifinále hrálo pouze na 2 vítězné). Novinkou pro diváky budou také zápasy o bronz. Ty byly na seznamu již minulý rok, bohužel se ale nestihly odehrát .

Rozpis zápasů Lvů základní části:


Kompletní a aktualizovaný rozpis všech zápasů najdete pod kartou "zápasy" : Rozpis zápasů