51_20230903_162436.jpg
330_20221219_203540.jpeg

Mladší žáci HC Lvi Břeclav po polovině soutěže lídrem žákovské ligy

Naši mladší žáci HC Lvi Břeclav po pestrém přípravném období nastoupili do žákovské ligy s velkým nasazením.

    V probíhající soutěži zaznamenali 28 vítězných, 3 prohrané a jedno remizované utkání. Celkově s 31 body tak vedou žákovskou ligu.

 1. HC Lvi Břeclav                   31b 
 2. HC Blansko                        24b
 3. HCM Warriors Brno           24b 
 4. HC KOMETA BRNO           24b 
 5. HC Lvi Břeclav B               24b 
 6. HC Orli Znojmo-mládež    18b 
 7. TECHNIKA HOCKEY         15b 
 8. MBK Vyškov                      13b 
 9. SHKM Hodonín                  12b
 10. SKMB Boskovice z.s.         10b 
 11. HC Blansko                          8b 
 12. HHK Velké Meziříčí              8b 
 13. HC Zastávka u Brna            2b 
 14. HC Boskovice                      2b

  Svěřenci trenérů Balána a Turčana polykají pestré tréninkové jednotky rozdělené na široké spektrum rozvojových hokejových dovedností, zejména v herní činnosti jednotlivce, herní činnosti kombinace, či systému hokejového rozvoje mužstva potřebné pro hokejová soutěžní utkání.


   V průběhu sezony doplnili tým ml. žáků hráči Waradzin (Skalice), Antoš (Znojmo), Bitarovská a Koreň (Vídeň). Tým také postupně doplňují hráči z nižších kategorií. Již od nového roku budou naši mladší žáci nastupovat v konfrontační republikové soutěži CCM  lize. "Jsme rádi, že se nám daří" doplnil trenér Turčan. Pořád je, ale zapotřebí pořádně na všem pracovat a zlepšovat se. "Vše začíná v tréninku".  Spolu s kolegou Balánem pořád vidíme spoustu nedostatků na kterých je potřeba zapracovat. Hráče v kabině vzděláváme také v teorii ledního hokeje.

Snažíme se do herní činnosti zabudovat celý kolektiv tak, aby se děti hokejem bavili a zažívali úspěch kolektivní i svůj osobní. 

   Ve všem nám také výtečně pomáhají pracovníci managementu MLŽ Baťka, Podlucký a Gondor. "Je dobře, když děti dodržují nastavený řád kabiny a mužstva, ten hraje velkou úlohu k zodpovědnosti, disciplíně i herní činnosti doplnil trenér Balán." 


 Mužstvo teď čeká klidové vánoční období, ve kterém sehrajeme tři přátelská utkání. Začátkem ledna se mužstvo opět vrátí do soutěžního režimu. V závěru sezony odehrají naši MLŽ  turnaj s vítězi ostatních skupin žákovské ligy v ČR /Olomouc, Třinec, Jihlava, Slavia Praha a naše Lvíčata/.

Tým MLŽ:

Brankáři : Holásek, Koren, Vožda, Horníček.

Hráči: Modra, Šteflík, Turčan, Sítek, Podlucký, Antoš, Helešic, Fišer, Waradzin, Bočkay, Rác, Jarošová, Štokman, Bílek, Batka, Miklík, Mikulec, Lisoň, Telesz, Bitarovská, Gondor, Dvořák, Trubač, Trepáč, Hesek.

Trenéři: Balán, Turčan.

Vedoucí a technický pracovník: Baťka, Podlucký, Gondor.