110_20210125_180047.jpg

Malířská soutěž se těšila úspěchu

Začátkem listopadu vyhlásili Lvi a Lvice pro svého fanoušky každého věku malířkou soutěž. Výzvy se nezalekli malí Lvíčci ani členové a členky modrožlutého fanklubu. Ve fanouškovské anketě bylo následně rozdáno přes tisíc sto hlasů.

V reakci na uzavření zimního stadionu, které muselo proběhnout koncem září, se břeclavský hokejový A-tým spolu s týmem žen rozhodli pro své fanoušky vyhlásit malířskou soutěž. O tom, co byl první podmět k tomuto nápadu se dočtete více v minulém článku: ČLÁNEK: Lvi a Lvice vyhlašují malířskou soutěž

Během jednoho měsíce, který účastníci měli na posílání svých výtvorů, se sešlo celkem 28 skvělých obrázků a maleb. Složení soutěžících bylo různorodé od nejmladších Lvíčků, přes jejich starší hokejové kolegy a také jejich kamarády až po členy modrožlutého fanklubu od kterých přišlo hned 11 výtvorů.

Aby bylo hlasování o vítězi objektivní a šanci na výhru měli opravdu všichni, vytvořily se hned 4 soutěžní skupiny.

První byla kategorie s názvem „nejbarevnější“ určená pro malíře do 8 let. Dále kategorie nejoriginálnější, nejpropracovanější a naposled dostali možnost rozhodnout o vítězi samotní fanoušci formou hlasování

Do první kategorie nejbarevnější bylo zařazeno 9 obrázků. Tuto kategorii pokořil brankář 1. třídy, sedmiletý Peťa DVOŘÁK, který ve svém obrázku nevynechal vůbec nic... Nechybělo hokejové hřiště, hokejisté a nakonec ani břeclavské logo. Velmi pěkný obrázek...

Druhá kategorie v pořadí je o nejoriginálnější malbu, tu vyhrála také hráčka břeclavských Lvů, Laura PILARČÍKOVÁ, která jako podklad pro své malby použila kamínky. Právě na nich velice povedeně vyobrazila logo břeclavského Lva a také znak NHL... Toto spojení je určitě také potřeba ocenit.

Ocenění nejpropracovanější, patří po zásluze Veronice KAČUROVÉ. Jedná se o členku „břeclavského kotle“ která si vzala tou dobou bohužel nevyužité plátno na chorály a na několika metrovou plochu přenesla velice obsáhlou a povedenou kresbu na zadané téma, které bylo jak jinak než „Břeclavský hokej“.

O čtvrtém vítězi rozhodli samotní fanoušci, kteří rozdávali své hlasy na sociálních sítích. Hlavní hlasování probíhalo na profilu HC Lvi Břeclav Každý profil mohl dát kterémukoliv obrázku jeden hlas, těch bylo během 5-ti dnů (kdy hlasování probíhalo) rozdáno celkem 1120. Nejvíce jich však získal třináctiletý břeclavský brankář Jakub HÁJEK, pro jehož znak A-týmu hlasovalo hned 120 lidí.

Každý ze čtyř vítězů dostal cenu z oficiálního Lvího E-shopu, který se v čele s Nelou Bartalovou stal „hlavním sponzorem“ této akce... DĚKUJEME

Je potřeba tu zmínit ještě jedno jméno a tím je Kristýna WUNSCHOVÁ, která na malířské plátno přenesla loga Lvů a Lvic tak povedeně, že budou tyto obrazy zdobit šatny obou týmů. (viz úvodní foto)

Ostatní výtvory bude, po souhlasu vážených autorů, čekat místo na výstavce přímo na zimním stadionu, kde si je budou moci všichni prohlédnout. Budeme však muset počkat, až se náš ledový chrám znovu otevře. Zatím najdete všechny výtvory v galerii pod odkazem zde: Odkaz na obrázky

Na závěr bychom chtěli z celého modrožlutého srdce poděkovat všem, kteří se do soutěže jakkoliv zapojili. I díky Vám byla tato akce opravdu povedená... Budeme se těšit třeba u nějaké další.

Vaši Lvi & Lvice