51_20230903_162436.jpg
31_20200511_222518.png

Lvi na sociálních sítích. Kde všude nás najdete?

Na novém webu jste si mohli všimnout, že v pravém horním rohu jsou kulaté ikonky s odkazy. Víte ale o všech stránkách a sociálních sitích, které břeclavští lvi aktuálně mají?


WEB

Tento článek si s největší pravděpodobností čtete právě na našich webových stránkách  www.HC Lvi Břeclav.cz

Oproti minulé verzi webu je nyní všechno pohromadě pod jednou adresou, to znamená kompletní mládež, muži i ženy. Tyto tři kategorie mají každý svou záložku a také články jsou označeny, aby vše bylo přehledné a například články ze zápasů, které mohou mít podobné nadpisy, byly pěkně rozlišené.

FACEBOOK

Aktuálně spravované oficiální břeclavské facebookové stránky jsou 2.

Jedna společná, kde najdete příspěvky jak ohledně mládeže (náborů, výsledků, a ostatních...) tak i mužů a žen (Výsledky zápasů, pozvánky na zápasy, tabulky a ostatní...). 

Tato stránka se jmenuje "Břeclavský hokej" a odkaz na ní najdete zde: Facebook Břeclavský hokej  nebo také v pravém horním rohu webových stránek.

V květnu 2020 má tato stránka přes 2100 sledujících


Další facebookovou stránku mají samostatně Muži. Tam najdete navíc například "události" na zajímavé zápasy a ještě více příspěvků ohledně A-týmu, které se na společný facebook nevlezou.

Tato stránka se jmenuje "HC Lvi Břeclav" a odkaz na ní najdete zde: Facebook HC Lvi Břeclav

V květnu 2020 má tato stránka přes 600 sledujících.

INSTAGRAM

Aktuálně spravované oficiální břeclavské instagramové stránky jsou 2

První instagramový profil je (zatím) primárně zaměřen na muže. Najdete zde úplně nejvíce obsahu a pomocí takzvaných "instastories" máte možnost jednoznačně nejvíce nahlédnout do zákulisí A-týmu.

Zveřejňují se zde ale také "zajímavější" události mládeže, například všechny nábory, Vánoční turnaje a ostatní...

A také důležitější informace týkající se celého klubu (například seznam přihlášených kategorií do nové sezóny, důležitá sdělení a ostatní...

Tato stránka se jmenuje "hc_lvi_breclav" a odkaz na ní najdete zde: Instagram hc_lvi_breclav  nebo také v pravém horním rohu webových stránek.

V květnu 2020 má tato stránka přes 450 sledujících.


Další instagramový účet mají ženy. Účet primárně zaměřený na ženský hokejový tým. Velmi systematicky zde zveřejňují pozvánky na zápasy, jejich výsledky a fotky ze zápasů.

Tyto dva instagramové účty spolu velmi efektivně spolupracují a občasným vzájemným sdílením jsou pro oka sledovatelů velmi příjemně provázány.

Tato stránka se jmenuje "lvice_breclav" a odkaz na ní najdete zde: Instagram lvice_breclav

V květnu 2020 má tato stránka přes 300 sledujících.


Na instagramu se objevují i další břeclavské účty některých z našich mládežnických kategorií. Tyto účty si ale kluci spravují sami a proto není zaručena aktivita těchto stránek.

YOUTUBE

Naší nejmladší stránkou je youtube kanál.

Kanál je jednotný pro všechny kategorie. Zveřejňují se na něm pouze "propracovanější videa" (jakou jsou například sestřihy náborů, některé pozvánky na zápasy, nebo videa do soutěží a tak dále...)

Tato stránka se jmenuje "HC Lvi Břeclav" a odkaz na ní najdete zde: Youtube HC Lvi Břeclav  nebo také v pravém horním rohu webových stránek. 
Věděli jste o všech břeclavských stránkách a je ještě nějaká další platforma na které Vám břeclavští Lvi chybí?