360_20231112_210909.jpg

Liga dorostu: Piráti jdou do trháku, Písek sestřelil Brod a první body pro Břeclav

Pěti zápasy pokračovala Liga dorostu, která přinesla i hodně vyrovnané bitvy. Jednu z nich odehrála Břeclav, která po dvanácti zápasech konečně bodovala. Dařilo se mladým brankářům, kteří přispěli k výhrám svých týmů.

Ačkoliv svatý Martin nepřivezl sníh, tak jeden malý „zázrak“ se stal – Břeclav na třináctý pokus získala první sezonní body. Dlouhou dobu to nevypadalo, že by Lvi měli na Hvězdě uspět, když prohrávali 2:3, ale... Jihomoravský celek dokázal ve třetí třetině otočit vývoj utkání na svoji stranu. Břeclav sahala po třech bodech, jenže v čase 59:31 vyrovnal při zesílené přesilové hře David Dostál. Útočník Hvězdy tím zkompletoval hattrick. Zápas nakonec dospěl do nájezdů, kde byli lepší Břeclavští, jež proměnili čtyři pokusy. Ke dvěma bodům jim pomohl Jakub Štohl (2+1).

Článek zde na mladežnický hokej