Letní kemp v Radějově

Termín kempu je od čtvrtka 6.8. - do neděle 9.8. 2020

Kemp je určen pro hráče ročníku 2011 a mladší (tzn. hráče 4. třídy a všechny mladší)

Náplní kempu jsou tréninky pouze "na suchu" (bez ledů), které jsou zaměřeny pouze na hry, soutěže a hlavně zábavu u našich nejmenších hokejistů.

Kemp povedou naši zkušení trenéři, kteří děti z těchto kategoriích z posledních sezón znají.

V případě nenaplnění kapacity kempu břeclavskými hráči, je možnost přihlášení hráčů i z jiných hokejových klubů.

Případné informace Vám podá metodik klubu, pan Libor Kocúr.

E-mail: sekret@hclvibreclav.cz

Přihlášení na kemp

Přihlášení na kempy probíhá přes členskou sekci.

V levém dolním rohu, pod označením vaší kategorie, najdete (v sekci "další věci") záložku "E-přihlášky", po kliknutí vám vyskočí možnost se přihlásit.
Kemp má pouze omezenou kapacitu, proto doporučujeme (pokud jste tak doposud neudělali) přihlášení provést co nejdříve.