155_20210506_170451.jpg

In-linové soutěže byly pro letošní sezónu oficiálně zrušeny

Dnes na svých stránkách Česká asociace in-line hokeje uvedla, že nebude žádat o výjimku a tudíž za aktuální situace nedojde ke startu soutěží, jak mládežnických, tak i seniorských

Břeclavští Lvi chtěli také letos, stejně jako tomu bylo poslední roky, položit na svém zimním stadionu modrou in-linovou plochu a zapojit se do oficiálních soutěží, které česká asociace in-line hokeje pořádá.

Dnes však v oficiální zprávě přišlo rozhodnutí, které dalo červenou startu všech soutěží a to jak mládežnickým, tak i seniorským u mužů i žen.

"ČAILH zvažovala podání žádosti na MZČR s výjimkou na organizaci extraligy. Na základě konzultace s kluby se pak rozhodla žádost nepodávat. Do oficiálního uvolnění vládních opatření tak ČAILH nebude organizovat žádnou soutěž či turnaj ani zaštiťovat jiné akce. Pokud by to uvolnění opatření dovolilo, jsme připraveni obratem reagovat s náhradní variantou." Uvedli na svém oficiálním facebookovém profilu. Na více odkazují v novém článku na webových stránkách. Článek najdete pod odkazem ZDE , nebo proklikem na foto níže.

Ať už v mistrovském utkání, nebo jen mezi sebou na tréninku, nezbývá než doufat, že se Lvi a také ostatní hokejisté ještě letos dostanou na brusle s kolečky...