51_20230903_162436.jpg
179_20210727_163726.png

I ty se můžeš stát hokejovým rozhodčím !

Informace pro všechny břeclavské hokejisty, je tu možnost stát se rozhodčím a přímo z ledu, nebo i časoměřičského boxu, být součástí zápasů.

Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky.

Jihomoravský hokejový svaz pořádá nábory pro rozhodčí, kteří mají zájem řídit utkání přímo na ledě nebo kteří chtějí doplnit týmy v boxu rozhodčích (zapisovatel, časoměřič, hlasatel a podobně).

V Břeclavi působí celá řada hokejových rozhodčích, kteří řídí různé hokejové soutěže. „Potřebujeme rozšířit náš tým rozhodčích, abychom byli schopni obsazovat stále přibývající množství hokejových utkání a to jak rozhodčími na ledě, tak pomocnými rozhodčími v boxu. Rádi uvítáme jakoukoli pomoc.“ říká Břeclavák a člen komise rozhodčích Jihomoravského hokejového svazu Martin Maťašovský.

Nové zážitky, poznání hokeje z jiné stránky a také zajímavý přivýdělek. To je jen základní výčet všech benefitů, které ti může kariéra rozhodčího přinést. Navíc všichni, kteří se zaregistrují, obdrží rozhodcovský dres a píšťalku zcela ZDARMA!

Více informací včetně registrace naleznete na webové stránce piskejhokej.cz.

Zážitek. Emoce. Zodpovědnost. I ty můžeš pískat lední hokej.