72_20200906_194518.jpg

Hokejové prázdniny jsou u konce! První zápas dorostu skončil pro břeclavské hráče neúspěchem

První zápas ligy dorostu se po prázdninách konal v sobotu 5. září 2020 v 11:00 hodin na stadionu ve Znojmě, skončil prohrou 6:3. Další zápas měli mít junioři, ale nakonec se nekonal.

V zápase proti Znojmu jsme nevyužili výhodu výborné kondice a hráči se přizpůsobili soupeřově hře, což nás stálo bohužel prohru. Citace trenéra Lukáše Hökla: „Naštěstí je to první kolo a nějak výsledek neřešíme. “ Kladem byla možnost vyzkoušet osm nových a mladých hráčů, kteří ještě neměli možnost startovat za dorost. Trenéři se rozhodli o začlenění hokejistů z 9. tříd, které by chtěli postupně zapojovat i v dalších zápasech. Na zápas neodjely silné opory týmu, aby měly možnost se zregenerovat, doléčit šrámy a připravovat se na dlouhou sezónu. Citace trenéra Lukáše Hökla: „Pokud chceme bojovat o postup do extraligy, musíme myslet dlouhodobě a ne krátkodobě. “

Jak už bylo na začátku řečeno, jako negativní se jeví hra, která nebyla optimální, ale to vše z pohledu trenérů mohlo zapříčinit nesehranost našeho týmu.

Domácí: HC Orli Znojmo-mládež, z.s.

Hosté: HC Lvi Břeclav, z.s.

Stav po třetinách: (4:1) -(1:1) -(1:1)

Koneční výsledek: 6:3

Brankáři: první třetinu chytal Konečný, druhou a třetí třetinu Padělek

Autor článku: Michaela Raclavská, dle podkladu od trenéra Lukáše Hökla.