Filip Klenec, nový člen A-tým pro sezónu 2020/21. Teprve jednadvacetiletý útočník, který v nové sezóně doplnil tým Lvů. V mládežnických kategoriích si prošel nejvyšší soutěže, například v dresu týmů Komety Brno nebo Vsetína.

V letošním ročníku se se Lvem na prsou stihl zapojit do zápasů, a to i mistrovských. Po oslovení redakce se však omluvil. „Dlouho jsem na tím přemýšlel, ale nic mě nenapadá... Omlouvám se, ale abych byl upřímný, toto opravdu nemám rád, nevím, co bych o sobě měl psát, to radši napište že se omlouvám...“

A nám nezbývá než to respektovat. Nikdo nemůže vědět, jaké (třeba i osobní) důvody vedou hráče k odmítnutí zpovědi hokejové cesty. Jasné ovšem je, že jejich žádost bude respektována.

OSTATNÍ DÍLY

#1 Filip KRÁL