Rosice v Karanténě

V sobotu 5.9. se měl Břeclavský A-tým utkat na svém ledě se Štikou Rosice. Na poslední chvíli se ale přátelský zápas musel zrušit. Tým soupeře je z důvodu koronavirové pandemie v karanténě.

Pokud to mělo někoho potkat, byly Rosice nejspíše horkým adeptem. Soupiska Štik je velice různorodá a často se mění. Někteří hráči nastupují za univerzitní týmy, které měly minulý týden výběrový try-out, na kterém se potkalo spoustu nových hráčů. Dále pak Rosice měly spolupráci s juniorským týmem Techniky Brno.

Ostroh po domluvě

Odvetný zápas v Uherském Ostrohu se měl, z více důvodů,  přesunout z původně plánované neděle na středu. Je to ale právě Uherský Ostroh na který Lvi narazí v sobotním prvním kole ligových zápasů. První mistrák by se tedy odehrál pouhé 3 dny po přípravném zápase. A byl by to již třetí vzájemný zápas během jednoho měsíce.

Po dohodě obou týmů byl tedy tento zápas zrušen.

Zbývá Hodonín

Břeclavské hokejisty už tedy čeká pouze jeden přípravný zápas. Půjde o odvetu v Hodoníně. Tento zápas je naplánován na pátek 11. září, v 18:00 na zimním stadionu Václava Nedomanského v Hodoníně.