109_20210118_234254.jpg

Družstvo složené z třeťáků a čtvrťáků si před Vánoci zahráli v Polsku

Dárek v podobě hokejového turnaje si před Vánoci nadělili mladí lvíčci

Dne 20.12.2020 se smíšené družstvo našich malých hokejistů z kategorie 3. a 4. tříd zúčastnilo předvánočního turnaje „SWIATECZNY TURNIET hokeja na Lodzie v kategorii U10“ v Opole v Polsku.

V základní skupině se bohužel na našich dětech projevila dlouhá herní a tréninková pauza, kdy ve třech zápasech ze čtyř utrpěli porážku. Negativní náladu si bohužel přenesli i do čtvrtfinále, kdy vysokým rozdílem prohráli i s budoucím vítězem turnaje – Bad Boys Havlíčkův Brod.

V posledních zápasech se ale družstvo herně i psychicky zvedlo a spodní část pavouka vyhráli, kdy ve dvou zápasech své soupeře Tychy a MUKS WTH Wroclav jednoznačně přehráli.

Konečné 5. místo, s ohledem na tak dlouhou tréninkovou pauzou, je velmi slušným umístěním.