300_20220426_202820.jpg

Dorost splnil cíl, postupuje do druhé nejvyšší soutěže - Ligy dorostu

Dorostenci HC Lvi Břeclav zvládli baráž o postup do ligy dorostu až v posledním zápase na domácím ledě Fosfa arény, když klíčový duel s Telčí rozsekla za stavu 1:1 třemi góly v posledních sedmi minutách.

Postup do nově reorganizované Ligy dorostu – je pro náš klub prestižní záležitostí neboť posouvají hráče HC Lvi Břeclav do druhé nejvyšší soutěže a zapisují tak Břeclav a FOSFA arénu na hokejovou mapu.

Náš dorost bude v příští sezóně patřit mezi následující kluby s právem účasti v Lize dorostu 2022/23 :

• HC Meteor Třemošná
  • PZ Kladno
  • Technika Hockey Brno
  • HC Kobra Praha
  • AZ Heimstaden Havířov
  • VHK ROBE Vsetín
  • SK Horácká Slavia Třebíč
  • Polská reprezentace (U16)
  • HC Náchod
  • HC Energie Karlovy Vary "B"
  • HC Slovan Ústí nad Labem
  • IHC Králové Písek
  • HC Dynamo Pardubice "B"
  • HCM Warriors Brno
  • HC Baník Sokolov

Tímto ještě jednou děkujeme všem hráčům a realizačnímu týmu, kteří se na tomto nesmírném úspěchu podíleli. Zároveň musíme poděkovat za spolupráci hráčům HC Olomouc, kteří byli důležitou součástí týmu.

Vedení klubu HC Lvi Břeclav