51_20230903_162436.jpg
90_20201007_173805.jpg

Sobotní zápas proti Brumovu. Představení soupeře a možnost sledování přímého přenosu.

V sobotu se Lvi na domácím ledě utkají s týmem Brumova-Bylnice. Tribuny zůstanou zavřeny, i přes to bude možnost zápas živě sledovat.

Vzhledem ke všem opatřením, zůstane zimní stadion pro veřejnost uzavřen i v době sobotního zápasu, kdy se proti břeclavským Lvům postaví tým z Brumova-Bylnice.

Kde zápas sledovat?

Průběžné výsledky zápasu budou, jako vždy, na onlajnech.

https://www.onlajny.com/match/...

Dále pak bude možnost sledovat přímí přenos (přes webkameru) ve Sportbaru U Zlomené Brusle, který je přímo na zimním stadionu.

Dle nařízení bude kapacita omezena na počet míst k sezení, kterých je zhruba 30.Brumov-Bylnice

Brumov-Bylnice nastoupí již třetí sezónu po tříleté odmlce v Krajské lize. Nejvzdálenějšímu soupeři břeclavských hokejistů se v posledních letech příliš nedaří. Ani v minulé sezóně zdaleka nedosáhl na vyřazovací boje play-off, kdy s 22 body obsadil předposlední, 13. příčku. Nyní se Brumov nachází na 9. místě tabulky, když v posledním zápase podlehl s Boskovicemi 5:6 v prodloužení.VZÁJEMNÉ ZÁPASY MINULÉ SEZÓNY

1.ZÁPAS –VENKU - 8. KOLO (3.11.2019)

Zápas začal střelecky aktivně, kdy do prvních deseti minut padly 4 branky a skóre bylo 2:2. Ve druhé třetině byli domácí malinko úspěšnější a vytvořili si jednobrankový náskok 4:3 . Až chvíli před koncem zvládli Lvi srovnat na 4:4 a následovalo prodloužení, v tom branka nepadla a tak o vítězi zápasu musely rozhodnout až samostatné nájezdy. V těch byli více úspěšnější domácí, takže Lvi brali 1 bod za prohru 4:5 SN

2. ZÁPAS – DOMA – 21. KOLO (18.1.2020)

Zápas začal vyrovnaně a po 20-ti minutách byl nerozhodný stav 1:1. Ve druhé třetině plné oslabení zvládli Lvi vydřít těsný náskok 2:1. A ve třetí třetině dalšími třemi góly potvrdili své vítězství 5:1, které bylo pro tým Lvů už 4. v řadě na domácím ledě.

Poslední zápas Lvů

Lvi se ve svém posledním zápase vydali na led Štiky Rosice. Kupodivu se, tou dobou prvnímu týmu tabulky, nepodařilo na domácí vyzrát a Rosice si mohly připsat první body nové sezóny.

Článek ze zápasu zde: https://www.hclvibreclav.cz/c/...