Libor Kocúr- (HC Lvi Břeclav – HC Orli Znojmo – mládež, z.s )

„Tentokrát jsme dobře vstoupili do zápasu a po první třetině vedli 3:0. Po celý zápas jsme byli lepším týmem a zaslouženě bereme 3 body. Zápas nedohrál břeclavský hráč Polčík Peter, zranění ramene. Přejeme brzké uzdravení.“

Vedoucí MLŽ, Hrabě- (HCM Warriors Brno – HC Lvi Břeclav)

„Dnes jsme soupeři nestačili především v pohybu. První třetina byla ještě relativně vyrovnaná, ale soupeř svým pohybem postupně ovládl celý zápas.“

Vedoucí ročníku 2007, Roman Doležal- (HCM Warriors Brno– HC Lvi Břeclav)

„Do zápasu jsme nastupovali s 11 hráči a zápas od druhé třetiny dohrávali pouze v deseti. Přesto hráči podali bojový výkon a to hlavně ve 3. třetině, kdy dokázali stav zápasu 5:1 stáhnout na rozdíl jedné branky. Bohužel při závěrečném power play soupeř už jen korigoval výsledek na konečných 6:4. Velkou zásluhu na tomto výsledku má brankář Jakub Hájek svým perfektním výkonem v brance.“

Autor článku: Michaela Raclavská