81_20200920_181951.jpg

Další hokejový víkend za námi! Co vše přinesl?

Tento víkend se odehrálo celkově sedm zápasů. Přinesli jsme si domů jak výhry, prohry, ale také remízu. Víkend určitě patřil břeclavským hráčům.

Libor Kocúr- (HC Lvi Břeclav – HC Orli Znojmo – mládež, z.s )

„Tentokrát jsme dobře vstoupili do zápasu a po první třetině vedli 3:0. Po celý zápas jsme byli lepším týmem a zaslouženě bereme 3 body. Zápas nedohrál břeclavský hráč Polčík Peter, zranění ramene. Přejeme brzké uzdravení.“

Vedoucí MLŽ, Hrabě- (HCM Warriors Brno – HC Lvi Břeclav)

„Dnes jsme soupeři nestačili především v pohybu. První třetina byla ještě relativně vyrovnaná, ale soupeř svým pohybem postupně ovládl celý zápas.“

Vedoucí ročníku 2007, Roman Doležal- (HCM Warriors Brno– HC Lvi Břeclav)

„Do zápasu jsme nastupovali s 11 hráči a zápas od druhé třetiny dohrávali pouze v deseti. Přesto hráči podali bojový výkon a to hlavně ve 3. třetině, kdy dokázali stav zápasu 5:1 stáhnout na rozdíl jedné branky. Bohužel při závěrečném power play soupeř už jen korigoval výsledek na konečných 6:4. Velkou zásluhu na tomto výsledku má brankář Jakub Hájek svým perfektním výkonem v brance.“

Autor článku: Michaela Raclavská