51_20230903_162436.jpg
46_20200530_095808.jpg

Břeclavské Lvice po uvolnění opatření také zahájily letní přípravu.

Jakmile to aktuální situace dovolila, tak letní přípravu zahájily minulý týden i břeclavské Lvice.

Vzhledem k pracovním a studijním povinnostem hráček je k tréninkům pravidelně určen jeden den v týdnu. Podle situace se však hráčky snaží k tomu přidat vždycky ještě alespoň jeden další den. Zatím bylo jen pár úvodních tréninků, ale do konce června jsou v plánu i jednotky na inline bruslích, TRX a možná i společný celodenní cyklovýlet v rámci teambuildingu.

Břeclavské Lvice využívají prostory zimního stadionu a jeho okolí - posilovnu, schody, vestibul, nebo cyklostezku u Kančí obory. Tréninky většinou navštěvují jen hráčky z Břeclavi a okolí. Zbytek týmu, který bydlí dále od Břeclavi či na Slovensku, má naplánovanou přípravu individuální. K týmu se opět připojila Michaela Raclavská, která v sezóně nenastupovala kvůli zdravotním problémům a také se k nám vrátila naše kapitánka Katarína Buociková. Ta se znovu vrací do tréninku po operaci kolena, kter  podstoupila v prosinci. V průběhu příštího týdne by se k Lvicím měla připojit i jedna nová posila. 

Ještě pár slov nejproduktivnější hráčky uplynulé sezony S. Sadílkové. 

"Zahájení letní přípravy jsem uvítala. Po pandemii a karanténě jsem se těšila na kolektiv, i když se nesejde celý tým. Hodně holek je z okolí Brna a ze Slovenska. Trénujeme 2x týdně a to vždy ve středu a další den v týdnu podle naší domluvy. Zatím jsme měly jen pár tréninků. Snažíme se využívat každého volného místa, např. schody za zimním stadionem, cyklostezku, posilovnu. Jako vzpružení tréninků plánujeme ještě jezdit na kole a inline bruslích. Pevně věřím, že letní příprava bude dobrým odrazovým můstkem k dobrým výsledkům v další sezóně."