75_20200910_150932.png

A-tým představil novou, bílou sadu dresů

Ve středu 9.9. Na Včelínku proběhlo oficiální představení a pokřtění nové sady zápasových dresů A-týmu.

Plánovaný začátek akce byl v 19:00. Za tým mužů a žen přišli všichni, kterým to pracovní povinnosti dovolily. Z řad fanoušků na setkání zavítali zástupci břeclavského fanclubu, příbuzní hráčů, nebo třeba i jeden malý lvík.

V 8 hodin, si vzal slovo hlavní trenér Filip Hrbatý a úplně poprvé se veřejnosti ukázaly dresy, ve kterých se mezi přítomnými prošli mladí hráči A-týmu.

Dresy se popsaly- každý hráč bude mít na zádech své jméno a číslo. Spodek a rukávy lemují pruhy. Jendoznačně největší novinkou je zajisté bílá barva, která je dominantní prvek nové sady.

Po ukázce se všichni přesunuli ven, kde se dres pokřtil šampaňským, aby Lvům v sezóně přinesl štěstí a co nejvíce výher.

Po skončení oficiální části se pokračovalo ve volné zábavě.

...Děkujeme všem, kteří přišli...

V tuto chvíli byly aktualizovány profilové fotografie mužů, v soupisce na webu.