Červen je posledním měsícem letní přípravy a pro Lvíky také posledním měsíce školy. Můžeme říct, že letní dřinu máme úspěšně za sebou a nyní nás všechny čeká volno před návratem na led. Červen proběhl ve stejném tréninkovém režimu jako květen, o kterém jsme vás informovali v minulém článku


Nějaké „novinky“ tu však přeci byly. Naši Lvi kategorie U16 a U18 se podívali na výběrový kemp in-linové reprezentace, při kterém se vybírala sestava na mistrovství Evropy, letos konaném ve Švýcarsku. Náš klub reprezentovali v kategorii do 16-ti let, Matyáš Bohatý a Lukáš Suchyňa. Ve věkové kategorii U18 pak Adam Abazaj, Libor Sokola a Marek Zapletal.


Pokud se přesuneme na led i tady můžeme mluvit o spojitosti reprezentace a břeclavského klubu. Brankář ročníku 2007, který hají branku naší deváté třídy, Jakub Hájek, dostal pozvánku na přípravný kemp brankářů slovenské reprezentace.


Klukům držíme palce a doufáme že jsou a budou motivací pro své, zejména pak mladší, spoluhráče a kamarády.

Když zůstaneme na ledové ploše, „novinka“ kterou naši hráči doplnili přípravné období, jsou zápasy na ledě. Nejdříve se hráči 8. a 9. třídy utkali na brněnských halách s týmem Komety Brno, následně pak také se Sovami z Techniky Brno. Dlouho na sebe nenechali čekat ani třeťáci, kteří ve Zlíně sehráli formou turnaje hned tři zápasy v jeden den. Více detailů k utkáním si řekneme v samostatném článku, v nejbližších dnech.


I pokud se přesuneme mimo mantinely, slavili jsme úspěchy. Radost udělalo vítězství v prestižní video soutěži Ledová Klapka 2021, kdy jsme se spolu s Mladou Boleslaví a Spartou Praha zařadili mezi tři výherce. Pěkné gesto ukázalo vedení klubu, kdy získaný poukaz na 5 000 Kč pro nákup video vybavení přenechalo iniciátorovi a také realizátorovi vítězného videa, který se nyní stará o klubové P.R., Michalu Martinčíkovi.Muži představili tři avizované posily. Defenzivní část týmu posílí navrátilec v bráně Michálek, obranu pak doplní mladý odchovanec Chlubna a třetí k současné slovenské dvojici Just.

Koncem měsíce sehrálo Áčko přátelský zápas. Odložili však brusle a rukavice a v rámci letní přípravy otestovali své fotbalové dovednosti, kdy se na Lanžhotském hřišti utkali s místním béčkem.


Manažer týmu žen Milan Zoubek představil realizační tým, který zůstává beze změny. Odtajněna byla také soupiska, která je plná zajímavých jmen. Dále pak přiblížil cíle a plány do nové sezóny.


Tréninky na našem zimáku i mimo něj, led i již klasický in-line. První zápasy i pozvánky do reprezentace. Z druhé strany také úspěchy mimo led. I takto pěkně by se dal popsat šestý měsíc Lvího kalendáře...A jak vypadal měsíc červen na našem webu?V posledním dubnovém článku jsme vás informovali o soutěži Ledová klapka 2021, kde jsme vám také připomněli obě naše přihlášená videa.

29.5. - Lvi opět na bruslích

V prvním článku nového měsíce, jsem Vás informovali o postupu do Top 5 v soutěži Ledová Klapka a o možnosti fanouškovského hlasování.

3.6. - TOP 5 Ledová Klapka

7.6. si přišli na své fanoušci ženského týmu, manažer Lvic Milan Zoubek odtajnil realizační tým, soupisku i plány do sezóny.

7.6. - Milan Zoubek o týmu žen

O čtyři dny později jsme vám v obsáhlém rozhovoru představili odchovance, který se stává známý na trhu evropských soutěží, Ondřeje Nedvěda.

11.6. - Rozhovor s Ondřejem Nedvědem

V polovině měsíce jsem vás mohli informovat o radostné zprávě. Vítězství Ledové klapky 2021.

14.6. - Vítězství Ledové Klapky 2021

V dalším článku muži představili tři avizované posily týmu. Michálka, Chlubnu a Justa.

18.6. - Posily týmu mužů

Závěr měsíce byl velice specifický a narušil plány také našeho webu, avšak v příštím měsíci se podíváme za přípravnými zápasy našich hokejistů i reprezentantů v in-linu. Skládají se také přípravné zápasy seniorských týmů a mnohé další...

Chtěli bychom popřát mnoho síly a pevnou vůli všem. Koncem měsíce června se stala tragická událost, kterou tu již nebudeme zmiňovat. Jediné, co nás na této nepříjemné situaci může těšit, je solidarita a ochota, kterou náš národ a kraj má. Také Lvi se samozřejmě podílejí na pomoci ať už finančně nebo především tolik potřebnou přímou fyzickou i psychickou pomocí...
Spolu zvládneme i těžká období... #Spolu_máme_Lví_sílu!