365_20240121_091045.jpg

FOSFA HC Lvi Břeclav - Pojď hrát hokej

V sobotu 20.1. se na zimním stadionu uskutečnila náborová akce Pojď hrát hokej. Akce je primárně určena dětem ve věku 4-8 let a jejich rodičům. Je pro všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení. S sebou si dětem stačilo přinést brusle, helmu a rukavice.

Na zimním stadionu děti a jejich rodiče od 9:00 čekala registrace k akci. Děti na základě zápisu dostaly malé dárečky, jako odměnu za účast. Při čekání na všechny účastníky akce se mohli všichni již zaregistrovaní podívat za mantinelem na ukázkový trénink našich nejmenších lvíčků z 1. a 2. tříd. Od 9:15 se rodiče přesunuli do VIP, kde je čekal trenér Hrbatý s prezentací o našem klubu a hokeji. Zároveň mohli z VIP sledovat průběh ukázkového tréninku. Děti, které se zvládly vzdálit od rodičů, si přebrali trenéři a hráči 9.tříd, kteří pomáhali s průběhem celé akce. V rozcvičovně byla pro děti nachystána opičí dráha, kterou všechny děti bravurně zvládly. Po skončení prezentace a prohlídky rozcvičovny se společně přesunuli rodiče i s dětmi do šatny, kde se nazuly brusle a vkročilo se do hlavní část celé akce.

Na ledě děti čekali trenéři a hráči 9.tříd, kteří dětem nachystali různá herní stanoviště. Střední pásmo patřilo dětem s překážkami, které si zkoušely první krůčky.

Na závěr sportovního dopoledne se všichni účastníci akce spolu s trenéry sešli na středovém kruhu, zakřičeli si klubový pokřik a zamávali na společnou fotku. Na závěr měli rodiče možnost se trenérů zeptat na cokoliv, co by je ohledně hokeje a tréninků zajímalo. Děti ze zimního stadionu odcházely s úsměvem.

Náborové akce Pojď hrát hokej se v našem klubu zúčastnilo 27 dětí.

fotky z akce ke stažení zde: